Ochrona Prawna dla Oświaty - Indywidualna

Arkadiusz Kamiński — Pośrednictwo Ubezpieczeniowo–Finansowe
Przejdź do treści

Ochrona Prawna dla Oświaty - Indywidualna

Ubezpieczenia
27 Marzec 2020
Szanowni Państwo

Wiem, że pracujecie Państwo pod dużą presją, wynikającą z obecnej sytuacji. I ja nie spoczywam na laurach, aby zaproponować moim klientom realną ochronę. Dlatego obserwując rozwój wydarzeń skoncentrowałem się na praktycznych rozwiązaniach, które dostępne są w niektórych ubezpieczeniach.

Przedstawiam obszerne informacje na temat klauzuli Ochrony Prawnej i kosztów reprezentacji ubezpieczonego w sporach prawnych, przeznaczonej dla Dyrektorów placówki oświatowej oraz nauczycieli i pozostałych pracowników.
Zakresem objęty jest szeroki aspekt pracy zawodowej i życia prywatnego.

W zakładce Do pobrania załączam dwa przeliczenia zakresu ubezpieczenia w wariancie II dla Dyrektora (indywidualny)  i wariantu I dla nauczycieli i innych pracowników szkoły (dla grupy minimum 5 osób z jednej szkoły), pokazujące cały zakres polisy, którą mogę zrealizować w takich właśnie pakietach.

Polisa wystawiana jest na podstawie przesłanych danych osobowych, dlatego jeśli będą Państwo zainteresowani,  bardzo proszę o wypełnienie pliku zgody i przesłanie skanu lub wyraźnego zdjęcia wraz z danymi Państwa i pozostałych ubezpieczonych.
Natomiast akceptacja i opłacenie odbywa się drogą elektroniczną, o czym poinformuję wcześniej przed wysyłką linku do Państwa.Arkadiusz Kamiński
Pośrednictwo
Ubezpieczeniowo-Finansowe
tel.: (+48) 694-49-49-53
Ul. Jagiellońska 30C/9, 80-367 Gdańsk.
Wróć do spisu treści